Kalite'21 Fuarındayız...
Buradasınız: Anasayfa / Blog
1 Eylül 2021, Çarşamba
KALİTE'21 FUARINDAYIZ...
KAL-MET Kalibrasyon firması olarak katılacağımız 13-16 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek Kalite fuarında UVE TEST CİHALARIMIZ sergilenecektir.
KALİTE'21 FUARINDAYIZ...

UVE TEST CİHAZLARI - KALİTE'21 FUARINDA

Kal-Met Kalibrasyon firması olarak , Bursa merkez fabrikamızda üretimini yaptığımız UVE Test Cihazları , Ekim ayında gerçekleştirilecek olan sektörün önde gelen fuarı KALİTE'21 de yerini alacak. Türkiye'nin ihtiyacını Türkiye'de üreten marka sloganıyla çıktığımız yolda , yerli üretim test cihazlarımız Kalite'19 fuarında olduğu gibi yoğun ilgi görecek.

UVE TEST CİHAZLARI olarak Kuvvet , Tork , Basınç , Kütle , Viskozite gruplarında standart ve özel üretim üretim yapmaktayız. Özellikle Otomotiv, Havacılık , Savunma, Makine, Tekstil gibi endustri kollarına yüksek hassasiyette , Akredite olarak kalibrasyonları yapılmış cihaz satışları gerçekleştirilmektedir.

çekme test cihazı

UVE Çekme Test Cihazları 

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte ve Akredite olarak ISO7500-1 yönergelerine göre kalibrasyon yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde geliştirilen tamamen yerli UVESOFT yazılım ile , standart testlerin yanısıra , sektörde karşılaşılabilecek özel testler de yazılıma kolaylıkla eklenebilmektedir. 

UVE Test Çeneleri , ISG Koruma Kabinleri , Isıtma ve Soğutma kabin çeşitleri , Mekanik ve Video ekstensometre çeşitleri ile , sektörün ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık vermektedir.


tork-kalibratör

UVE Tork El Aletleri Kalibrasyon Sistemi

Uluslararası standartlara uygun olarak %100 yerli üretim , UVE Tork Software ile tork el aletleri kalibrasyonlarının otomatik olarak gerçekleşmesine olanak sunan,

Tork Kalibratörlerimiz , Kalite'21 fuarında sergilenecektir.


 

Kuvvet-Kalibrasyon-Cihazları

 

UVE Kuvvet Kalibrasyon Sistemleri

Ölü ağırlıklı ve Hidrolik tipte, Loadcelllerin, vinç kantarlarının , dinamometre , kuvvet halkaları gibi kuvvet ölçme cihazlarının hassas ve uluslararası prosedürlere uygun olarak otomasyonlu sistemler ile kalibrasyonlarına olanak sağlar.

%100 yerli üretim Kuvvet Kalibrasyon Makinelerimiz , ASTM E74 ve ISO 376 yönergelerine uygun olarak kuvvet kalibrasyonları gerçekleştirilmesini mümkün kılar.


UVE TEST CİHAZLARI Ürün Grupları

  • KUVVET / Malzeme Çekme-Basma Test Cihazları , Kuvvet Kalibrasyon Test Cihazları , Saç-Metal Kaynak Patlatma Test Cihazları ,Çizik Direnç Test Cihazları  Mekanik Test Cihazları
  • TORK Grubu / Tork El Aletleri Kalibrasyon Cihazları, Tork Sensör Kalibrasyon Cihazları
  • KÜTLE / OIML Standartlarına göre Standart Ağırlıklar
  • VİSKOZİTE / Viskozite tayin kapları , Piknometreler
  • BASINÇ / Manometre , Vakummetre Kalibratörleri
  • STANDLAR / CMM Fixtürleri , Shore Standları , Mengeneler

 

KAL-MET Kalibrasyon firması olarak , Kalite'21 fuarında sizleri standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz...

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın