ÖLÇME VE KALİBRASYON EKİPMANLARI

SATIŞ SİTESİ

Bize Ulaşın :

E-mail : bursa@kal-met.com

Sosyal Medya

markası ile prensibinden bir an olsun ayrılmadan, kaliteli ürün üretmek ve müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak temel politikamızdır. Bu politikayı hayata geçirmek için 2013 yılında OIML standartlarında kütle imalatı ve özel tasarım makine imalatı ile üretime mütevazı bir başlangıç yaptık. Temel hedefimiz ülkemizde üretilmeyen katma değeri yüksek ürünleri üretip hem ithalatı azaltmak hem de istihdam sağlayarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır. Orta ve uzun vade hedeflerimiz ürünlerimizi dünyanın önde gelen metroloji ekipmanları haline getirmektir. Orta vadeli hedeflerimizin çok kısa sürede hayata geçmeye başladığını ve bunun artarak devamını görmek heyecanımızı artırmaktadır. Ehil Teknik Ltd. Şti. kuruluşu yeni ama tecrübesi eski bir kuruluştur. 1997 yılında yine aynı kişiler tarafından Bursa’da kurulan Kal-Met Kalibrasyon Tic. Ltd. Şti. ve 2008 yılında Ankara’da kurulan Kal-Met Metroloji San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde gerçekleştirilen tasarım ve üretim faaliyetleri, Ehil Teknik Ltd. Şti.’nin kurulmasıyla bu şirketimize aktarılmıştır, sadece tasarım ve üretime odaklanan şirketimiz diğer şirketlerimizin ölçüm ve kalibrasyon tecrübesinden de yararlanarak üç yıl içerisinde Türk Standartları Enstitüsü, TÜBİTAK UME ve Suudi Arabistan Metroloji Enstitüsü için TÜBİTAK UME’nin gerçekleştirdiği projeler çerçevesinde primer seviye ölü ağırlıklı loadcell kalibrasyonmakinaları üretip devreye almıştır. Diğer ürünlerimizi web sayfamızdaki ürünler bölümünden görebilirsiniz.

Tasarım, ürün geliştirme faaliyetleri kendi mühendislerimiz tarafından Bursa tesislerimizde gerçekleştirilmektedir.

Ürün gamımız her geçen gün yeni tasarımların devreye girmesi ile genişlemektedir. Bu konuda bizi tercih eden müşterilerimize tercihlerinden ve mücevher değerindeki geri bildirimlerinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz.

Ürettiğimiz ürünleri kendi laboratuvarlarımızda da kullanıyor olmak müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirlemekte ve ürün geliştirmede bize büyük avantaj sağlamaktadır.

Satışlarımız Kal-met Kalibrasyon Tic. Ltd. Şti üzerinden yapılmaktadır.

Grup Şirketlerimiz

1997 Kal-Met Kalibrasyon Tic. Ltd. Şti.

2008 Kal-Met Metroloji San. ve Tic. Ltd. Şti.

2013 Ehil Teknik Makine Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright 2014 © UVE

Tüm Hakları Saklıdır